Kup okno do budowanego kościoła

środa, 16 Wrzesień 2020

Stolarka okienna aluminiowa wykonana została w systemie YAWAL TM74 HI, który służy do konstruowania okien o bardzo dobrej statyce oraz wysokich parametrach termoizolacyjnych. Zastosowane w systemie termoizolatory wykonane są z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym a przestrzeń między nimi dodatkowo wypełniona jest pianką poliuretanową. Konstrukcje oszklone są potrójnymi pakietami szybowymi z estetycznym ornamentem. Na poziomie „0” jest 28 dużych okien witrażowych (kliknij aby zobaczyć...) czyli przystosowanych pod montaż w przyszłości witraży.
Na poziomie przyziemia są 24 okna (kliknij aby zobaczyć...). Te są mniejsze i ich konstrukcja nie przewiduje w przyszłości montażu witraży. Na powyższych podstronach prezentujemy wszystkie okna. Prosimy bardzo o dar serca i zachęcamy do zakupu jeszcze wolnych okien.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy swoją ofiarnością i modlitwą nieustannie wspierają budowę kościoła i polecamy orędownictwu bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Niech Was Pan błogosławi i strzeże.   

Kiedy przykładam rękę do Bożych spraw, wtedy ON przykłada swoją do moich i widzę jak Jego dobroć jest większa niż moje oczekiwania.

Numer konta bankowego budowy kościoła