Msza Święta dla rodzin oraz zakończenie roku pracy

niedziela, 20 Czerwiec 2021

Wspólnota Domowego Kościoła przy naszej parafii zaprasza 20 czerwca na godzinę 10:30 wszystkie małżeństwa i rodziny na wspólną Mszę Świętą, a po Eucharystii na kawę i ciastko do salki przy kaplicy.

Krąg DK bł. Jerzego Popiełuszki działa w naszej parafii od września 2016 roku pod opieką ks. Grzegorza Dąbrowskiego. Ufając woli Bożej chcielibyśmy, aby wspólnota DK się rozwijała oraz przy naszej parafii powstał kolejny krąg. Widzimy jak dużo Pan Bóg wniósł do naszego małżeństwa przez wspólnotę DK, dlatego chcielibyśmy podzielić się tym doświadczeniem i zaprosić kolejne rodziny do podążania tą drogą.

Wszystkie małżeństwa i rodziny chcące dołączyć do wspólnoty zapraszamy po Mszy Świętej na herbatę, kawę i ciastko do salki w kaplicy. Będzie to dobry czas by porozmawiać z małżeństwami z kręgu na temat formacji Domowego Kościoła, dopytać jak wyglądają spotkania, jak często się odbywają oraz czy i jak każde małżeństwo i rodzina jest zaproszona do bycia we wspólnocie.

Zapraszamy serdecznie,
Kinga, Michał i Antoś

Przeczytaj świadectwa małżeństw z naszej kręgowej wspólnoty - kliknij by przejść do strony.

Więcej informacji o Kręgach Domowego Kościoła znajdziesz tutaj - kliknij by przejść do strony.