Zaproszenie do udziału w wizytacji kanonicznej

niedziela, 24 Kwiecień 2016

Drodzy Parafianie!
Parafia nasza będzie przeżywać w najbliższą niedzielę, 24 kwietnia Kanoniczną Wizytację Biskupa. Ksiądz Biskup Edward Białogłowski przybywa do nas jako następca Apostołów, aby z nami się modlić, aby doświadczyć naszego zaangażowania w życie religijne i naszego zatroskania o kościół i wszystkie dzieła naszej wspólnoty parafialnej.
Ksiądz Biskup chce spotkać się ze wszystkimi parafianami. W czasie każdej Mszy świętej w niedzielę skieruje do nas swoje słowo i udzieli nam błogosławieństwa.
Szczególnie chce błogosławić małżonkom i całym rodzinom z dziećmi. Ks. Biskup chce spotkać się ze wszystkimi wspólnotami dzieci, młodzieży i starszych.
Nawiedzi rodziny wielodzietne i kilku chorych. Spotka się z nauczycielami i młodzieżą w Zespole Szkół Technicznych. Udzieli Sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii.

Bracia i Siostry!
Wizytację Kanoniczną Biskupa, chcemy przeżywać jako ważne wydarzenie w życiu naszej wspólnoty parafialnej. Przybywa do nas ks. Biskup, jak kiedyś Apostołowie do swoich gmin chrześcijańskich, przybywa jako Pasterz, aby nas umocnić w wierze, aby nam błogosławić.
Zapraszamy Was bardzo serdecznie do udziału w modlitwie i spotkaniach z Księdzem Biskupem.

Wasi Duszpasterze