Komunikat o błędzie

Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE w eval() (linia 11 z /home/popieluszko/ftp/web_popieluszko/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).

O, uczyń znowu z chlebem cud, i nakarm dzieci swe…

niedziela, 13 Maj 2018

O, uczyń znowu z chlebem cud, i nakarm dzieci swe…”

Słowa jednej z piosenek religijnych pięknie oddają radość, jaka zapanowała w naszej parafii w niedzielę 13 maja. To właśnie w tym dniu, na Mszy Św. godz. 10.30 pod przewodnictwem Księdza Proboszcza, pięcioro dzieci – Agata, Izabela, Magdalena, Nikola i Sebastian – doświadczyło tego niezwykłego momentu „cudu z chlebem”, gdy po raz pierwszy przyjęło Pana Jezusa w Komunii Świętej.

Przygotowania do tej wyjątkowej uroczystości trwały cały rok. Poprzez katechezę w szkole oraz spotkania formacyjne i nabożeństwa w parafii, dzieci uczyły się przykazań, poznawały prawdy wiary, a nade wszystko pogłębiały swoją relację z Panem Jezusem. Ukoronowaniem tego czasu był Sakrament Pokuty, do którego dzieci komunijne przystąpiły po raz pierwszy w sobotnie popołudnie.

Teraz pora na „Biały Tydzień”, czyli pięć kolejnych dni po Uroczystości Pierwszej Komunii Świętej, podczas których na Mszy Św. i nabożeństwach majowych, będziemy prosić Pana Jezusa i Maryję, aby te dzieci przez resztę swoich dni, z takim samym przejęciem ale i radością, przystępowały do Stołu Eucharystii.

Zapraszamy do obejrzenia pełnej fotorelacji