Szukajcie Jezusa, kochajcie Jezusa, dawajcie Jezusowi świadectwo!

czwartek, 14 Marzec 2019

Szukajcie Jezusa
Kochajcie Jezusa
Dawajcie Jezusowi Świadectwo

(Jan Paweł II)

- te słowa św. Jana Pawła II byly hasłem przewodnim tegorocznych rekolekcji, które od 6 do 10 marca wygłosił w naszej parafii ks. prałat generał brygady Sławomir Żarski, proboszcz parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Dębem Wielkim. Ojciec Rekolekcjonista, jak sam powiedział, nie przyjechał sam ale towarzyszył mu św. Jan Paweł II w swoich relikwiach. Słowa nauk rekolekcyjnych miały zatem tym większą moc oddziaływania gdyż w tajemnicy Świętych obcowania były poparte wstawiennictwem i obecnością św. Papieża. Ufamy że w życiu każdego z naszych parafian rozbudzi się pragnienie szukania Pana Jezusa, kochania Go i świadczenia o Nim każdego dnia.