Komunikat o błędzie

Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE w eval() (linia 11 z /home/popieluszko/ftp/web_popieluszko/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).

Następny etap to dach kościoła

czwartek, 21 luty 2019

Dobiegają końca żelbetowe prace nad sklepieniem naszego kościoła. Wykonane zostały wszystkie żelbetowe ściany zewnętrzne i wewnętrzne poprzeczne podciągi nad sklepieniem, na których spocznie konstrukcja stalowa i poszycie dachu.
Przedtem poprzeczne podciągi połączone zostaną dwoma żelbetowymi belkami wzdłuż świątyni. Przygotowujemy się także do wznoszenia wieży kościoła.
W domu parafialnym wykonane zostały  instalacje; elektryczna i sanitarna. Obecnie trwają prace przy elewacji zewnętrznej i przygotowania do tynkowania wnętrza.
Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w dzieło budowy tej świątyni. Jednocześnie apelujemy i prosimy wszystkich Parafian i życzliwych osobie i posłannictwu bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Polsce i na świecie o nawet najmniejszą cegiełkę ofiarności i modlitwy. Za wszystkich Ofiarodawców modlimy się codziennie, a każdego 19-tego dnia miesiąca odprawiamy w ich int. Mszę św. i polecamy wstawiennictwu bł. ks. Jerzego podczas nowenny.