Pierwsze miejsce w Dekanalnym Turnieju Piłki Nożnej LSO

sobota, 15 Październik 2022

W sobotę 15 września zostały przeprowadzone dekanalne rozgrywki piłki nożnej ministrantów. Pomimo wczesnej pory nasi ministranci po solidnej rozgrzewce dzielnie walczyli z kolejnymi drużynami. W ubiegłym roku drużyna z naszej parafii zajęła drugie miejsce, dlatego apetyt na wygraną w tegorocznym turnieju był bardzo durzy. Pomimo silnej konkurencji kolejnymi meczami nasi ministranci udowadniali, że Puchach Dziekana może w tym roku powędrować do naszej parafii. Pierwszy mecz, który był bardzo wyrównany chłopcy wygrali jednym punktem. Dugi nie oddali łato i po zaciętej walce wywalczyli remis. Największą satysfakcją było jednak pewne pokonanie ubiegłorocznych zwycięzców. W rezultacie nasza drużyna zdobyła najwięcej punktów i zajęła pierwsze miejsce. Serdecznie gratulujemy naszym ministrantom tego sukcesu i życzymy dalszych wygranych w rozgrywkach diecezjalnych, które odbędą się w lutym.